Ekologiczne żele do mycia naczyń i rąk

W naszej ofercie dostępne są ekologiczne i sprawdzone środki czystości stworzone na bazie naturalnych składników w trosce zarówno o naszych klientów, jak i środowisko. Przebadane dermatologicznie żele do mycia naczyń i rąk stanowią sprawdzoną kombinację, która jest bezpieczna dla skóry, ale również skuteczna w walce z tłuszczem i uporczywymi zabrudzeniami.

Ekologiczne żele do mycia naczyń i rąk Briochin w swoich formułach mają składniki, takie jak mydło lniane i marsylskie, soda oczyszczona i ocet, czyli najpowszechniejsze i najbezpieczniejsze półprodukty, wykorzystywane w wielu domach, jako alternatywa dla drażniących detergentów. Ich składy zostały wzbogacone świeżymi i przyjemnymi zapachami, które sprawią, że sprzątanie stanie się przyjemniejsze. Wśród aromatycznych kompozycji znajdziesz słodką malinę, orzeźwiającą limonkę czy algi morskie. Dostępna jest także wersja bezzapachowa, stworzona z myślą o alergikach i osobach wrażliwych na aromaty. 

Ekologiczne żele do mycia naczyń i rąk Briochin sprawiają, że naczynia i sztućce zyskują krystaliczną czystość i wysoki połysk. Znajdą one jednak zastosowanie nie tylko w kuchni, ale również w łazience, gdzie sprawdzą się w roli środków odplamiających do prania. 

Naturalny skład i niesamowita skuteczność zostały zamknięte w praktycznych butelkach z długą pompką, które umożliwiają łatwe i ekonomiczne dozowanie produktu. Po zużyciu można ponownie napełnić opakowanie zapasem żelu do mycia naczyń i rąk Briochin, który stanowi prosty sposób na ograniczenie zużycia plastiku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7