Poznaj marki Briochin

Codzienna pielęgnacja domu

Kim jest Jacques Briochin?

Jacques jest rzemieślnikiem, który wrócił do stosowania tradycyjnych surowców i produktów, aby ułatwić nam codzienne życie.

Prawdziwe powołanie Jacques Briochin to dzielenie się ponad stuletnim doświadczeniem i wiedzą mistrza bretońskiego rzemiosła. Zdrowy rozsądek, proste, skuteczne przepisy, naturalne składniki: o to źródło sukcesu marki.

Jacques nie tylko nie ma nic do ukrycia, z radością podzieli się swoimi umiejętnościami i sprawdzonymi sposobami walki z brudem, plamami i osadami.

Tradycyjne produkty

Dzięki lnianemu mydłu, białemu octowi i sodzie oczyszczonej możesz odkryć na nowo to, czego Twoja babcia używała do naturalnej pielęgnacji domu!

Naczynia

Aby żyć bardziej ekologicznie, użyj żelu do mycia naczyń i rąk oraz odpowiednich wkładów. Dostępne w wersji z algami, lnianym mydłem i hipoalergicznej.

Pranie

Aby zapewnić delikatną tradycyjną pielęgnację prania, używaj detergentów w płynie lub proszku, płynów do zmiękczania tkanin i dodatków do prania.

Szare mydło

Szare mydło wykonane z oleju lnianego zgodne z bretońską tradycją mydlarską. Konserwuje, chroni i nabłyszcza wszystkie powierzchnie.

Pielęgnacja ciała

Briochin od 1919

Dzięki Briochin 1919 możemy podzielić się z Tobą naturalną skutecznością i zaletami tradycyjnych produktów.

Jesteśmy całkowicie transparentni. Nasze formuły nie mają nic do ukrycia! Samo dobro, tylko naturalne mydło i krótka lista dodatkowych składników, które sprawią, że dbanie o siebie będzie tylko przyjemnością.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane we Francji zgodnie bretońską tradycją.

Mydła pod prysznic

Mydła pod prysznic
w kostce

Pielęgnacja ciała

Żel pod prysznic i szampon
dla najmłodszych

Maison Briochin

Maison Briochin

Maison Briochin, marka prawdziwej jakości od ponad wieku!

Od 1919 roku, gdy w pracowni Briochin powstało pierwsze mydło, wszystkie kolejne produkty Briochin łączy sekret wyjątkowej receptury, tradycyjna produkcja i praca pasjonatów, którzy dbają by oferować to co najlepsze z francuskiego rzemiosła.

Jesteśmy dumni i szczęśliwi, mogąc dzielić się z Tobą naszą wiedzą zamkniętą w tych niezwykle skutecznych produktach.